X
تبلیغات
اخبار جوان بلاگ

اخبار جوان بلاگ

روند پيشرفت ترافيك جوان بلاگ در الكسا و...

در ماه های اخیر سایت جوان بلاگ شاهد رشد چشمگیر بازدیدکنندگان خود بوده است.در روزهای آخر سال ۱۳۸۵ نیز سایت جوان بلاگ شاهد افزایش بازدیدکنندگان خود بوده است.این آمار در حالی است که آمار بازدید صفحات سایت در ماه گذشته  کمتر از يك میلیون و هفتصد هزار بازدید روزانه نبوده است  و همچنین در وبلاگهای زیر مجموعه جوان بلاگ از فریم و صفحات اسکریپت جدا جهت محاسبه تعداد نظرات یا نمایش تبلیغات استفاده نشده است و از همین جهت آمار سایت به واقعیت نزدیک تر است.
در بین میلیونها سایت فعال در وب و بخصوص با توجه محدوده خاص فارسی زبانان جایگاه فعلی سایت جوان بلاگ که برای نخستین بار در طول زمان فعالیت وب فارسی برای یک سایت فارسی بدست آمده است میتواند نشانگر موفقیت وب فارسی و علی الخصوص وبلاگ نویسان زیرمجموعه سرویس جوان بلاگ باشد.

افزايش ترافيك جوان بلاگ در الكسا

لينك اثبات اين خبر : http://www.alexa.com/data/details/traffic_details/javanblog.com

+ نوشته شده در پنجشنبه ۶ دی ۱۳۸۶ساعت ۲۳:۱۳ توسط . . دسته : اخبار نظر(4)

چرا تغييرات را نمي بينم؟

مشكل اكثر كاربران سايت اين است كه چرا وقتي تغييري در وبلاگ خود مي دهند آن را مشاهده نمي كنند ؟!
برخی از شرکتهای سرویس دهنده اینترنت اقدام به ذخیره سازی صفحات سایتها (Cache) میکنند بنابراین ممکن است که شما مقدور به دیدن صفحه نخست وبلاگ خود نباشید همچنین در صورتی که از مرورگر مایکروسافت استفاده میکنید میتوانید با زدن کلید Ctrl+F5 در هنگام دیدن صفحه نخست وبلاگ نسخه جدیدتر آنرا دریافت و مشاهده کنید. همچنين مي توانيد از ديگر دامنه هاي سايت استفاده كنيد ولي مطمئن باشيد كه تغييرات انجام شده براي همه قابل مشاهده است.

+ نوشته شده در پنجشنبه ۶ دی ۱۳۸۶ساعت ۲۱:۵۷ توسط . . دسته : دستور العمل ها نظر(0)