X
تبلیغات
اخبار جوان بلاگ

اخبار جوان بلاگ

توسعه امکانات سخت افزاری و نرم افزاری جوان بلاگ

طي دريافت پيغام هايي مبني بر دان شدن جوان بلاگ در ساعات مختلف و رسيدگي به اين موضوع اقدام به انتقال جوان بلاگ به يك سرور ويژه با امكانات سخت افزاري و نرم افزاري روز دنيا نموديم .
دليل اين قضيه وجود وبلاگهاي فراوان با مطالب زياد بود كه وظيفه مارا بيش از پيش سنگين ساخت . هم اكنون جوان بلاگ با تمام وبلاگ هايش بر روي يك سرور ويژه انتقال يافته و مشكلي در سايت مشاهده نمي شود وسرعت ورود به كنترل پنل يا مشاهده وبلاگ ها به صورت محسوسي افزيش يافت.
آي پي هاي فعلي جوان بلاگ به دو آي پي زير با موفقيت تغيير يافت :
 IP: 62.144.34.254
IP: 193.200.241.213
از همكاران عزيز همچون جناب آقاي يار محمدي (كانفيگ كننده سرور) که به صورت شبانه روزي ما را در انجام تغییرات یاری کردند و  همچنین کاربرانی که  اختلالات احتمالی پیش آمده در حین تغییرات را تحمل کردند سپاسگزاریم.

+ نوشته شده در جمعه ۳ آبان ۱۳۸۷ساعت ۱۷:۲۷ توسط . . دسته : اخبار نظر(2)

جستجو در محتوای وبلاگهای جوان بلاگ

جستجو در محتواي وبلاگهاي جوان بلاگ سيستم عمومي و جديدي كه امروز راه اندازي شد .
از اين پس علاقمندان و کاربران سایت امکان جستجو در محتوای وبلاگهای بروز شده را به همراه بخش بزرگی از محتوای منتشر شده در وبلاگهای زیر مجموعه جوان بلاگ از ابتدا تا كنون را با استفاده از جستجو گر جوان بلاگ خواهند داشت.
ویژگی جستجوگر وبلاگهای جوان بلاگ، جستجو در محتوای مطالب منتشر شده و ترتیب نمایش نتایج جستجو براساس زمان انتشار مطلب است همچنین مطالب جدید تنها پس از چند ثانيه در نتایج جستجو ظاهر می شود.
صفحه جستجو وبلاگهاي جوان بلاگ
اين سيستم به صورت آزمايشي راه اندازی شده و در اختیار کاربران و بازدیدکنندگان سایت جوان بلاگ قرار گرفته است تا ضمن بررسی مشکلات احتمالی ،نظرات کاربران نیز دریافت و در ویرایش نهایی در نظر گرفته شود.

+ نوشته شده در دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۸۷ساعت ۱۳:۲۳ توسط . . دسته : اخبار نظر(0)

امكان جديد صفحات اضافه به تعداد نامحدود - قالب ها

ايجاد صفحات اضافي به تعداد نامحدود امكان جديدي است كه جوان بلاگ براي كاربران خود درنظر گرفته است. با استفاده از اين امكان جديد هر وبلاگ مي تواند به تعداد نامحدود صفحه اضافي با نام هاي دلخواه انگليسي ايجاد كند . امكان صفحات اضافي در جوان بلاگ بسيار محدود بود كه هم اكنون آن را گسترش داديم .
همچنين تعداد ۳ قالب جديد كه توسط يكي از كاربران سايت با نام مهدي كبير طراحي شده بود به سيستم اضافه شد تا كاربران بتوانند ازبيش از ۳۵ قالب استفاده كنند .
تيم برنامه نويسي جوان بلاگ در تلاش است تا طي روزهاي آينده سيستم ايجاد پشتيبان براي هر وبلاگ را راه اندازي كند . با اين امكان جديد هر وبلاگ مي تواند از اطلاعاتش يك نسخه پشتيبان براي خود تهيه كند .

+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۸۷ساعت ۲۰:۴۹ توسط . . دسته : اخبار نظر(1)

مصاحبه خبرگزاري ايسنا با مدير جوان بلاگ

مدير جوان‌بلاگ:
هر شخص با ايجاد وبلاگ يك جايگاه وي‍ژه اينترنتي كسب مي‌كند

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: نگاهي به وبلاگها

به اعتقاد مدير «جوان‌بلاگ»، ايجاد وبلاگ يك ديد مثبت، و لازم است كه اين امر ادامه پيدا كند، زيرا باعث مي‌شود هر شخصي براي خود يك جايگاه وي‍ژه اينترنتي داشته باشد و يك هويت مجازي ايجاد كند.

حسين مرئي در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: روزانه تعداد بسيار زيادي وبلاگ در سيستم‌هاي مختلف ايجاد مي‌شود كه تعدادي از سيستم‌هاي وبلاگ از اينكه تعداد وبلاگ‌هايشان زياد مي‌شود افتخار مي‌كنند؛ در صورتي كه بيشتر اين وبلاگ‌ها حتي مطلبي نخواهند داشت يا فقط به دو پست اكتفا مي‌كنند، يا پس از مدتي به دلايل مختلف دست از نوشتن مي‌كشند.

وي با اشاره به مشكل به‌روز نشدن بسياري وبلاگ‌ها گفت: اين مساله به دليل گريز از نوشتن است؛ در اين صورت وبلاگنويس به كپي‌برداري از سايت‌هاي ديگر مشغول مي‌شود و انگيزه اصلي از راه‌اندازي يك وبلاگ را از دست مي‌دهد.

مرئي تصريح كرد: چنانچه فرهنگ نوشتن و پرورش دادن افكار رشد پيدا كند، مي‌تواند امر مهمي ‌در زمينه رونق يك وبلاگ باشد. يك وبلاگ‌نويس بايد بداند كه نوشتن يك وبلاگ سخن پيچيده‌اي نمي‌خواهد و هدف به اشتراك‌گذاري مطالب با ديگران است تا از نظرات و تجربيات آنها نيز استفاده كند.

وي افزود: دليل ديگر عدم به‌روز رساني وبلاگ‌ها كيفيت پايين اينترنت‌هاي خانگي كشور يا به عبارتي ديگر سرعت پايين اين نوع اينترنت‌ها است كه همين امر باعث از بين رفتن رغبت افراد در وبلاگ‌نويسي مي‌شود.

مدير جوان‌بلاگ تاكيد كرد: بايد دانست هركسي با انگيزه و هدف خاص خودش وبلاگ ايجاد مي‌كند و تمامي ‌اين انگيزه‌ها به نحوي قابل احترام هستند. اما به نظر مي‌رسد با ارتقاي اين انگيزه‌ها مواجهيم نه افول آنها.

وي همچنين گفت: بيشتر وبلاگ‌نويسان با ديد پيشرفت و تخصصي شدن به وبلاگ نگاه مي‌كنند و با آنكه سيل عظيمي ‌از وبلاگ‌هاي عاشقانه را مشاهده مي‌كنيم، ولي در كنار آنها وبلاگ‌هايي با انگيزه‌هاي رشته‌هاي تخصصي‌تر به ثبت مطالب خود مشغولند، به‌گونه‌اي كه در آنها مي‌توان مطالبي يافت كه در معتبرترين سايت‌هاي معروف آن رشته پيدا نخواهد شد. همين امر يعني رشد اهداف و انگيزه‌هاي وبلاگ‌نويسي در كشور ما.

انتهاي پيام
كد خبر: 8707-12602
لينك اثبات خبر : http://isna.ir/ISNA/NewsView.aspx?ID=News-1214785

 

+ نوشته شده در سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۷ساعت ۱۳:۰۳ توسط . . دسته : اخبار نظر(1)

ورود به سومين سال فعاليت جوان بلاگ

در تابستان سال ۱۳۸۵ يك جوان ايراني تصميم به راه اندازي سيستم وبلاگي متفاوت تر از گذشته گرفت . سر انجام در 20 مهرماه سال 1385 سرويس وبلاگي متفاوت راه اندازي شد . يعني آغاز يك سايت با يك نفر !
اكنون جوان بلاگ متشكل از يك تيم 5 نفره مي باشد كه شبانه روزي مي كوشند تا كيفيت سرويس دهي خود را نسبت به گذشته افزايش دهد .
سيد حسين مرئي مدير سايت جوان بلاگ گفت :"خوشحاليم كه توانستيم اعتماد كاربران زيادي را جلب كنيم و مي كوشيم تا روند سايت روبه بهبود باشد .همانطور كه توانستيم همچون سايت هاي ديگر هزينه هاي سايت را توسط در آمد هاي آن پوشش دهيم خوشحاليم و اين براي ما يك برگ برنده مي باشد.بايد بدانيد كه جوان بلاگ تنها يك ارائه دهنده خدمات وبلاگ نيست و علاوه برآن يك جامعه مجازي بزرگ از همه سنين مي باشد."
همچنين مرئي اعلام نمود: "تمام سعي اين گروه جوان بر اين است كه طي روز هاي آتي سيستم هاي جديد خود را اضافه نمايد ."

تيم مديريتي جوان بلاگ ؛ تولد جوان بلاگ را به همه كاربران تبريك مي گويد .

+ نوشته شده در شنبه ۲۰ مهر ۱۳۸۷ساعت ۱۱:۳۱ توسط . . دسته : اخبار نظر(4)