X
تبلیغات
اخبار جوان بلاگ

اخبار جوان بلاگ

امكان جديد - دريافت نسخه پشتيبان

امكان دريافت نسخه پشتيبان فراهم شد . كاربراني كه مايلند از مطالب وبلاگشان يك نسخه بر روي رايانه خود داشته باشند كافيست در كنترل پنل وبلاگ خود برروي "نسخه پشتيبان" كليك كنند .
با استفاده از اين امكان، چنانچه كاربري وبلاگش را به طور اتفاقي حذف كرد مي تواند دوباره  آن وبلاگ را بسازد و مطالبش را به آن بازگرداند . در حال حاضر فقط كاربران مي توانند نسخه پشتيبان دريافت كنند ولي  بزودي سيستم بازگرداني نسخه پشتيبان نيز آماده مي شود .
اين امكان جديد همانند ديگر امكانات در آغاز ممكن است مشكلاتي داشته باشد . از شما كاربران عزيز خواهشمنديم چنانچه مشكلي در استفاده اين امكان جديد مشاهده كرديد ما را از طريق نظرات همين پست مطلع سازيد .

+ نوشته شده در شنبه ۹ آذر ۱۳۸۷ساعت ۱۱:۱۷ توسط . . دسته : اخبار نظر(4)

مصاحبه دوم ايسنا با مدير جوان بلاگ

مصاحبه دوم ايسنا با مدير جوان بلاگ :

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: نگاهي به وبلاگها

به اعتقاد مدير «جوان‌بلاگ»، فرندفيد، تويتر وسايت‌هاي ايراني مشابه يك انگيزه خوب براي وبلاگ‌نويسان تخصصي است. چراكه وقتي وبلاگ‌نويس مي‌داند مطالبش پس از نوشتن در چندين سايت نمايش و از بازديدكنندگان بيشتري برخوردار مي‌شود، به‌طور قطع وبلاگ‌نويسي خود را ادامه مي‌دهد.

سيدحسين مرئي، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، با بيان اينكه وبلاگ يك رسانه اجتماعي است، تصريح كرد: جمع كثيري از وبلاگ‌نويسان به اين دليل مي‌نويسند كه ديگران بخوانند و استفاده كنند. حال اگر اين وبلاگ‌نويسان مشكلات و خاطرات خود را در وبلاگ بنويسند نه تنها ضرر نخواهد كرد، بلكه به نوعي از مشاوره ديگران هم استفاده مي‌كنند.

وي با بيان اينكه بايد براي رواج زبان فارسي در شبكه عظيم جهاني اينترنت كوشيد، به تاثيرات شبكه‌هاي اجتماعي در اينترنت اشاره و تاكيد كرد: اين شبكه‌ها باعث مي‌شود كه كاربر بداند نوشته‌هايش توسط افراد بيشتري خوانده مي‌شوند. به طور قطعي در نوشتن احتياط مي‌كند و آنطور مي‌نويسد كه خواننده نرنجد و سعي مي‌كند بيشتر از معلومات و نوشته‌هاي خودش استفاده كند. استفاده از اين شبكه‌ها رونق بيشتري به وبلاگ نويسي مي‌دهد. هرچند كه ما هنوز در ايران نتواسته‌ايم به ميزان عالي وبلاگ‌نويسي را از طريق رسانه‌هاي جمعي مانند تلويزيون معرفي كنيم.

مدير جوان‌بلاگ خاطرنشان كرد: وبلاگ همواره رسانه‌اي رايگان در دستان همه است كه فقط نياز به آشنايي اندكي با رايانه و يك خط اينترنت دارد. اين رسانه همانند ديگر رسانه‌ها و چه بسا قويتر از ديگر رسانه‌هاست و داراي بيننده (وبلاگ خوان) و شنونده (پادكست، وبلاگ صوتي) بيشتر كه هميشه به دنبال بهترين‌ها هستند، است.

مرئي در پايان گفت: با افزايش روزمره‌نويسي در وبلاگ‌ها نه تنها وبلاگ ضعيف نمي‌شود، بلكه خود را بيش از پيش نشان مي‌دهد. به طوري كه خواننده وبلاگ مي‌تواند با شخصيت وبلاگ‌نويس آشنا شود و او را راهنمايي كند و به‌طور حتم به رشد شخصيت فرد كمك مي‌كند.

انتهاي پيام

كد خبر: 8709-03502

لينك خبر : http://isna.ir/Isna/NewsView.aspx?ID=News-1242439&Lang=P

+ نوشته شده در چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۸۷ساعت ۱۸:۲۷ توسط . . دسته : اخبار نظر(2)

امكان جديد - جوان يار و پيام نگار

جوان يار يك سيستم دوستي ويژه كاربران جوان بلاگ است كه امرروز به طور رسمي به سرويس هاي سايت اضافه شد . طبق اين سيستم كاربران مي توانند با وبلاگ نويسان ديگر در جوان بلاگ يك رابطه دوستي سالم برقرار كنند و از تجربيات هم استفاده نمايند.در كنار جوان يار سرويس جديد با نام پيام نگار راه اندازي شد .هدف اصلي اين سيستم در واقع ارتباط پيامي بين كاربران است .
شما مي توانيد با دوستان خود يك ارتباط پيامي همانند پيامك داشته باشيد.صندوق شما ظرفيت گنجايش ۲۰۰ پيام را دارد كه در صورت پر شدن شما بايد پيام هاي اضافي را حذف نماييد.
در صورتي كه شما دوستاني براي خود برگزينيد، ليست دوستان شما در بخش پروفايلتان با نام جوان يار نمايش داده مي شود همچنين در همان بخش جوان يار در قسمت پروفايلتان كساني كه شمارا به دوستي برگزيده اند نيز نمايش داده مي شوند .

دركنار اين دو امكان جديد، وبلاگي براي پاسخ گويي به مشكلات كاربران راه اندازي گرديد . چنانچه شما در بخشي از سايت مشكلي پيدا كرديد مي توانيد سوالات خود را در وبلاگ زير مطرح نماييد .زمان پاسخ گويي به سوالات شما حد اكثر تا 24 ساعت مي باشد .

http://helper.javanblog.com

+ نوشته شده در شنبه ۲۵ آبان ۱۳۸۷ساعت ۱۱:۱۸ توسط . . دسته : اخبار نظر(1)

ظاهر و پروفايل مدير وبلاگ - امكان جديد

در پي ايجاد تغييراتي براي بروز رساني جوان بلاگ به نسخه بالاتر ، قسمت پروفايل كه قبلا در جوان بلاگ وجود داشت به "پروفايل ويژه" و قالب ظاهري جوان بلاگ هم به قالبي جديد تغيير يافت. بخش پروفایل یک امکان  اختیاری است و کاربران میتوانند تنها مواردی را که مایل به نمایش عمومی آن هستند را در فرم پروفایل وارد کنند. جهت استفاده از این امکان پس از ورود به بخش مدیریتی گزینه «پروفایل مدیر وبلاگ» را انتخاب کنید. همچنین در صورتی که پیشنهادی جهت بهتر کردن این بخش دارید با ما در میان بگذارید تا در نسخه های آتی در نظر گرفته شود.

+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۷ساعت ۱۰:۵۹ توسط . . دسته : اخبار نظر(4)

معرفي جوان بلاگ در رسانه ملي - شبكه دوم سيما

پس ازگذشت  سه سال ازفعاليت جوان بلاگ،  در 16 آبان 1387 سايت جوان بلاگ توسط شبكه دو جمهوري اسلامي ايران (رسانه ملي) در اخبار 20:30 معرفي شد . خدارا سپاسگزاريم كه هنوز هم مورد اعتماد ايرانيان هستيم و فعاليت ما مي تواند به نحوي مفيد باشد . زمانيكه جوان بلاگ براي چندمين بار متوالي از رسانه ملي معرفي شد يك تيم جوان، دوباره خوشحال شد كه زحمت هاي شبانه روزي اش بي نتيجه نمانده و هنوز ايرانيان در جامعه مجازي خوشان، وبلاگ و جوان بلاگ را مي شناسند .
همچون گذشته مي كوشيم تا خدماتي بدون نقص ارائه دهيم و مشكلات سايت را كه شما به ما اطلاع مي دهيد رفع نماييم .

+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۷ساعت ۲۱:۵۹ توسط . . دسته : اخبار نظر(2)