X
تبلیغات
اخبار جوان بلاگ

اخبار جوان بلاگ

سرویس جدید فروشگاه من در جوان بلاگ

سلام

با عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت امیر المومنین علی بن ابیطالب ( ع ) و لیالی با عظمت قدر و قبولی عبادات شما عزیزان ...

از این پس جوان بلاگی ها می توانند در پنل مدیریتی وبلاگ خود با ثبت نام در این سرویس جدید، «فروشگاه من» را برای کاربری خود فعال نموده و از مزایای آن بهره مند شوند.شما با استفاده از این امکان جدید می توانید به کسب درآمد با استفاده از تبلیغات هوشمند و بدون بهم ریختن چهره وبلاگ خود بپردازید.تبلیغ محصولات پایین مطالب وبلاگ شما به طور متناوب پخش می شوند و بینند گان وبلاگ شما با کلیک بر روی آن و تکمیل پروسه خرید محصول مورد نظر ، موجب کسب درآمد برای شما خواهند شد . شما همواره در پنل فروشگاه خود می توانید نسبت به مشاهده میزان فروش فروشگاه خود ، درآمد و پورسانت کسب شده خود ، پیگیری وضعیت سفارشات با جزئیات و همچنین میزان فروش محصولات مختلف خود اقدام نمایید.هنگاهی که درآمد شما از فروشگاه خود به حد معینی برسد ، همکاران ما اقدام به واریز درآمد شما به حسابتان خواهند نمود .شما همواره می توانید گزارش پرداخت هایی که به شما شده است را در پنل وبلاگ خود مشاهده نمایید .فراموش نکنید که اطلاعات خود را به صورت کامل و صحیح وارد نمایید تا هنگام پرداخت ها با مشکل مواجه نشوید.

 قابل ذکر است تمامی پرداخت ها از طرف سرویس وبلاگ فارسی جوان بلاگ و بخش تجارت الکترونیک شرکت توسعه فناور جوان میزبان تضمین شده و جای نگرانی نیست و واریزی ها به حساب شما، شنبه هر هفته برای سفارشات با وضعیت " توزیع شده " انجام خواهد شد .
برای استفاده از این امکان وارد پنل کاربری شوید و پس از فعال سازی به بخش "فروشگاه من" مراجعه کنید . جوان بلاگ این نوید را می دهد که طی روزهای آتی تعداد محصولات را افزایش داده و امکان انتخاب محصولات را توسط شما فعال کند .


ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۸۹ساعت ۱۲:۳۷ توسط . . دسته : اخبار نظر(13)